Göz Kaleminin En Siyah Hali

2009 Sonbahar - Kış göz makyajı trendleri arasında yine dumanlı ve siyah gözler ön planda yer alıyor. Flormar Ultra Black Eyeliner, rengini maksimumda tutarak siyahın en “siyah” halini sunuyor. Ultra Black Eyeliner,gözde uzun süre dayanıklılığını muhafaza ederek akmayan özelliği sayesinde sezonun en moda göz makyajını yapmanızı kolaylaştırıyor.
 
Klasik denebilecek siyah renkli dumanlı göz makyajı, bu sezon da göz makyajı trendleri arasında yer alıyor. Çoğu kadın mükemmel görünmesine rağmen siyah göz makyajını akacağı, uzun süre dayanmayacağı ve göz çevresine bulaşacağı endişesiyle yapmaya cesaret edemez.
Flormar, kadınların tedirginliklerini ve isteklerini göz önünde bulundurarak herkesin uzun süredir hayal ettiği ürünü yarattı ve Ultra Black Eyeliner’ı üretti. Diğer göz kalemlerinden farklı olarak rengini maksimumda tutan Ultra Black Eyeliner, 6 saatten fazla dayanıklılığını koruyor.
Ultra Black Eyeliner formülünde yer alan jojoba yağı, nemlendirici özelliği ile cildi tazeleyip yenilerken, E Vitamini ciltteki nemin korunmasını ve cilt yaşlanmasını engelliyor, cilt bakımına yardımcı oluyor. Doğal antioksidanlar ise yaşlanmaya karşı koruma sağlıyor.
Ayrıca içeriğinde bulunan ascrobyl palmitate kollajen üretimini arttırarak cilde sıkı, dayanıklı, canlı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.
Ultra Black Eyeliner’ın suya dayanaklı yapısı ise ürünün, yaz aylarında bile akmayarak rahat kullanılmasını sağlıyor.
Ultra Black Eyeliner’in en önemli özelliklerinden biri ise içeriğinde hayvansı ürünler bulunmaması olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !